Α' Λυκείου 2008-2009

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΝΟΜΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΖΑ ΔΑΝΑΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΤΟΥΘΙΝΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΟΖΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΚΟΒΙΤΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΒΡΗΣ-ΣΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΚΟΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΝΑΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΚΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΛΕΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΛΑΦΡΑΝΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΙΑΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΛΟΙΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΖΟΡΙ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΑΤΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΙΟΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΑΝΤΟΥ ΣΙΛΒΙΟΥ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΤΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΥ ΜΙΚΕΛΑ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΛΩΝΙΑΤΟΥ-ΒΑΒΛΑΔΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΑΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΚΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 30ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΦΙΛΝΤ ΤΖΑΚ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΣ-ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ