Β' Λυκείου 2008-2009

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΝΟΜΟΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΔΑΛΑΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΖΕΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ  ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΡΠΑΣ-ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΤΖΙΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΤΡΙΑΝΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΥΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ-ΚΩΝ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΠΕΡΛΕΠΕ ΚΑΛΛΙΠΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΑΚΤΙΒΑΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΠΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΡΟΥΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΑΡΑΤΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΜΑΝΝΟΥΕΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΕΛΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΚΑΛΑ-ΒΑΦΕΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΖΩΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ