Γ' Λυκείου 2008-2009

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΝΟΜΟΣ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ-ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΑΡΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΟΜΒΑΣ ΖΗΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΓΙΕΧΑΣΚΙΕΛ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΑΓΚΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΗΠΑΛΤΑΣ-ΖΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ  ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΖΑΔΙΚ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΓΗΜΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΩΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΚΚΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΪΛΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΚ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΦΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΕΡΕΣΤΕΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΜΜΑΝΟΥΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΩΣΗ ΕΛΕΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΦΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΑΓΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΕΥΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΓΟΡΔΑΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΕΛΜΠΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΟΡΜΠΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΝΤΡΙΑΝΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΟΩΡΓΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΑΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΟΛΥΧΡ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΙΓΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΡΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΥΣΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΜΠΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΛΙΟΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΝΕΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΑΣΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΥΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΚΑΤΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ-ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΡΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΤΣΕΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΡΟΝΙ ΚΡΙΣΤΙ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΙΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΦΚΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΣΟΤΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΛΙΒΙΑ-ΕΛΕΝΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ