Γ' Γυμνασίου 2008-2009

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΝΟΜΟΣ
ΑΒΕΡΜΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.  Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΚΑΚΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΘΕΟΛΟΓ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΠΡΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΛΕΦΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΙΒΕΡΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ  ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΜΕΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΠΡΑΒΑΝΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΓΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΕΝΗ ΖΑΙΡΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΜΟΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΤΣΟΠΑΡΔΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΑΚΛΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΚΙΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΙΝΤΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΛΟΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΒΟΓΔΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΓΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΒΟΥΡΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΟΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΤΗΡΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΡΥΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΓΑΛΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΘΗΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΤΑΜΑΤ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΙΔΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΙΑΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΙΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΚΥΡΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΛΙΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΓΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΡΙΒΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΥΦΤΟΥ ΣΩΤΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΑΛΒΑΝΤΗΣ-ΛΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΝΙΚΛΟΓΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΛΙΑΛΗ ΝΕΛΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΡΜΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΔΩΣΣΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΣΑΓΙΑΝ ΣΤΕΠΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΚΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΖΕΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 63ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΑΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΖΙΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΙΟΥΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΖΩΗΣ ΠΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΗΛΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 24ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΣΥΧΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΙΨΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΒΙΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΘΕΜΕΛΗ ΡΑΦΑΗΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΩΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΜΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑ ΔΟΜΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΔΙΟΤ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΒΙΛ ΑΜΠΕΡΤΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ  ΣΧΟΛΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ  ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑ ΜΑΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΛΝΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΦΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΦΟΥΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΕΓΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΝΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΤΣΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΥΑΝΟ ΗΡΙΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΛΗ-ΠΕΤΡΙΤΣΟΠΟΥΛ   4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΠΟΣΚΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΡΥΔΗ ΜΙΚΕΛΙΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΣ-ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΕΡΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΟΥΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΨΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΕΛΕΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΤΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΜΥΔΑ ΡΕΓΓΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ-ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΚΚΩΛΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΛΤΙΔΑ ΟΛΓΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΒΗΡΑ ΛΥΔΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΡΟΜΠΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΣΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΟΣΥΒΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗΣ-ΛΥΣΙΚΑΤΟ ΟΔΥΣΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΑΓΙΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΥΤΣΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΝΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΕΤΣΗΣ ΑΡΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ - Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΙΣΤΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΟΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΥΖΙΡΑΚΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΥΡΤΑΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΩΤΣΗ ΛΙΛΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΓΙΟΚΑΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΑΙΛΙΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΪΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΛΑΪΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΛΑΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 68ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΡΕΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ - Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΛΕΚΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΕΧΡΗ-ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΚΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΙΑΠΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΙΑΠΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΗΜΗΤ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΙΑΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 59ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΟΠΥΡΗ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΞΑ ΑΛΕΞΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΛΟΥΚΑ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΡΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & Λ.Τ. ΚΟΡΘΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΩΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΓΓΟΥΡΙΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΖΩΜΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΑΛΑΘΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΛΑΦΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΙΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΑΜΑΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & Λ.Τ. ΚΟΡΘΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΑΝΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΙΟΛΗ-ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΑΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΤΑΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΚΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΑΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΑΡΕΣΗ ΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΝΗ ΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΗΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΟΥ ΥΠΑΤΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΝΗΜΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΣΙΤΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΙΔΟΥ ΛΗΤΩ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΝΗ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΓΚΑ ΜΕΡΟΠΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΓΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΣΙΟΒΑ ΛΙΒΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΚΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΛΕΩΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΝΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΤΟΥΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΠΑΧΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΕΛΕΣΑΚΟΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΙΛΑΛΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΓΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΠΟΛΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 59ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΟΖΟΥ-ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΤΙ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΥΣΤΑΚΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΛΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΣΙΟΥ ΞΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΝΕΔΕΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΙΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΙΜΕΡ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΤΑΡΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ-ΛΥΔΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΝΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΝΤΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΡΙΜΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΓΝΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΣ ΖΩΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΤΑΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΑΡΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ7 ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΜΕΤΖΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΙΓΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΙΓΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΓΔΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΕ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΚΗΡΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΒΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΣΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΤΑ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΕΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ  ΣΧΟΛΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΤΙΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΙΜΠΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΠΕΛΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΙΠΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΙΠΙΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΙΤΣΙΟΥΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΛΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΝΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΥΛ ΑΡΙΣΤΕΑ-ΚΑΣΣΑΝΔ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΤΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΒΑΤΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΡΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΑΛΛΗ ΕΛΕΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΠΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΡΕΜΠΥΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΡΕΣΟΥΛΗ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΡΕΤΣΙΝΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΡΗΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΗΣΗ ΑΛΕΞΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ ΑΓΟΡΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΟΜΠΟΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΟΥΚΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΑΚΡΙΒΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ-ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΕΤΣΗ ΘΑΛΕΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΡΑΧΗΣ-ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΑΡΕΙΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΧΠΑΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΙΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚΑΡΣΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΧΡΥΣΗ-ΛΗΔΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΜΙΔΑ ΑΡΓΥΡΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΟΛΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΙΘΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΙΨΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΗΝΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΥΜΕΩΝ ΕΛΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΧΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΟΥΚΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΟΥΚΤΣΗ ΝΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΑΒΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΛΑΔΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΡΑΤΟΡΗ ΡΑΛΛΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΕΛΕΜΕΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΑΓΓΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΜΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ-ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΖΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΤΖΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΙΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΟΥΡΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΤΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΡΙΠΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΙΠΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΥΦΩΝΗ ΙΡΙΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΕΚΙΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΚΙΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΕΡΠΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΚΑΚΑ ΔΑΝΑΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΚΑΛΑ-ΒΑΦΕΑ ΕΛΕΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΙΛΤΙΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΤΣΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΤΟΦΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΧΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΟΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΤΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΧΑΡΙΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΑΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΦΟΥΣΙΚΑ ΦΑΝΗ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΦΡΙΛΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΡΙΣΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΟΥΔΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΩΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΝΤΦΙΛΝΤ ΣΑΜ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΡΙΣΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΣΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΣΙΑΚΟΥ ΑΝΘΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΣΙΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ  Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΧΕΛΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΙΩΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΠΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΧΟΥΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΚΙΦΡΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΨΩΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ