Β' Λυκείου 2014-2015


Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΟΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΤΗΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΜΠΑΤΖΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΡΝΟΛΝΤ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΓΓΕΛΞΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΑΛΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΑΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΛΗΣ ΔΑΥΙΔ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΗΡΑΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΗΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΜΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΙΑΣΕΜΗ ΑΝΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΙΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΑΛΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΚΑΤΖΑΡΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΜΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΟΥΛΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΒΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΑΜΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΕΔΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΟΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΥΝΙΑ ΘΕΩΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΣΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΠΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΑΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΜΠΕΤΑ ΑΜΑΛΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΜΠΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΕΙΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΙΩΓΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ-ΦΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΒΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΟΥΡΣΟΥΛΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΖΑΡΛΗ ΟΛΓΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΚΑΟΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΕΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 41ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΘΕΙΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΑΛΟΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΡΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΕΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΑΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΚΛΗΜΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗ ΛΗΔΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΤΣΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΛΕΦΩΤΗ ΣΤΡΑΤΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΦΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΖΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΟΛΑΪΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΛΟΜΒΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΡΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΟΥΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΗΛΙΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΟΣΒΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΝΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΥΡΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΖΩΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΣΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΦΟΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΨΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΡΙΣΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΣΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΡΥΜΑΧΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΡΩ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΥΡΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΕΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΩΣΤΙΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ Ι. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΓΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΛΑΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΛΑΣΚΑΡΕΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΛΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΣΙΩΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΒΗΡ ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΛΙΩΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΜΒΑΡΔΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΛΟΠΠΙΝΕ ΤΟΜΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΑΝΤΡΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΪΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΟΥΣΤΗ ΑΘΗΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΚΛΕΠΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΑΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΑΝΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΑΝΝΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΡΑΝΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΕΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΡΖΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΩΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΟΙΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 'ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΟΥΤΣΟΣ' Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΑΠΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΣΗ ΝΙΚΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΟΥΓΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΠΕΤΖΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΙΣΤΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΛΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΒΙΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΡΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΑΡ ΝΤΑΝΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΞΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΝΕΧΑΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΑΡΙΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΕΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΘΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΞΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΞΟΥΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΞΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΟΘΩΝΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΕΛΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΤΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΑΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΗΤΤΑ ΑΝΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΛΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ PINEWOOD AMERICAN INT. SCHOOL Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΡΕΝΤΙΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΪΔΕΡΟΒ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 'ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΟΥΤΣΟΣ' Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 'ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΟΥΤΣΟΣ' Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΛΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΒΗΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΕΡΓΙΟΣ ΒΙΛΕΤ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΚΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΝΑΣ ΦΑΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΙΟΝΤΗ ΗΡΩ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΩΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΟΥΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΣΠΑΘΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΪΝΧΑΟΥΕΡ ΑΜΑΛΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΥΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΧΙΝΑΣ ΑΛΦΡΕΔΟΣ 67ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 9o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΖΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΑΣΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΛΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΕΡΠΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΚΛΕΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΙΝΑ ΑΡΜΑΝΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΝΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΡΗΓΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑΝΑ 16ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΥΡΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΑΦΟΥΤΑΚΗ ΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΩΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΥΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΜΗΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΣΑΝΙ ΕΡΙΣΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΕΝΤΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΕΙΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΡΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΨΑΛΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ