Γ' Γυμνασίου 2014-2015

75ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ “Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ”.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2015

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΡΙΝΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΠΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΚΥΒΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΜΑΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΕΑ ΔΑΦΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΠΑΣ ΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΑΣΕΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΡΙΚΑ ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΕΚΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΟΥΦΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΝΤΟΓΕΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΑΓΓΕΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΡΕΝΤΙΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΡΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΜΠΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΕΠΕΛΕ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΑΤΖΗ ΗΒΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΡΟΜΜΑΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΩΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ