Β' Γυμνασίου 2014-2015


Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΜΑΡΑΝΤΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟ ΙΡΙΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΩΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΔΑΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΙΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΞΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΜΠΑΣ ΟΥΣΤΙΜ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΕΟΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΞΧΑΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΦΩΤΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΕΣΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΞΑΡΛΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ελ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΕΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΜΕΝΗ ΘΩΜΑΙΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΒΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΨΟΚΑΡΔΟΥ ΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΒΑΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΪΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΑΛΑΡΙΣΤΟΥ ΑΝΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΙΦΥΛΛΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΝΑΚΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΡΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΕΛΑΩΡΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΗΡΩ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΜΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΧΟΛΛΕΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΜΙΝΩΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΡΑΧΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΡΕΛΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΥΖΙΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΑΛΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΓΑΡΓΑΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΚΙΜΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΤΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΕΡΟΠΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΗΡΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΓΙΑΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΚΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΠΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΧΟΥ ΕΛΕΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΚΑΒΕΖΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΚΑΝΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΣΔΡΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 68ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΙΟΚΕΖΑ ΛΟΥΙΖΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΓΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΚΙΡΓΚΙΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΡΟΣ ΒΥΡΩΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΛΥΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΛΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΡΟΥΦΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΑΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΡΙΒΑ ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΥΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΑΛΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΔΕΒΕΤΖΗ ΖΑΦΕΙΡΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΔΑΒΙΔ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΗΜΑΔΗ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ-ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΓΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΡΑΒΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΤΑΤΙΑΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΜΠΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΞΑΡΧΑΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΕΤΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΑ ΑΡΙΔΝΗ-ΜΥΡΤΩ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΗΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΩΓΡΑΦΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΣΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΟΤΟΚΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΑΖΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΛΕΡΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΛΟΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΛΟΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΟΥΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΠΩΛΗ ΜΥΡΤΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΙΑΣΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΓΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΟΙΒΗ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΡΑ ΔΑΦΝΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΩΝΗ ΘΕΑΝΩ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΣΤΑΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΒΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΙΜΠΙΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 57ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΣΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΙΟΣΚΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΙΤΡΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΗΜΟΥ ΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 39ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΠΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ-ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΣΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΟΤΖΟΧΑΜΠΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΤΣΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΤΣΙΚΟΥ ΖΩΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΜΟΥΤΖΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΕΤΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΥΣΚΟΥΛΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΒΕΡΔΙΣ 57ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΥΠΑΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΑΝΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΙΚΥ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΥΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΥΤΡΙΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗ ΕΛΒΙΤΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΝΙΑΝ ΑΡΜΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΩΦΟΚΏΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΑΖΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΛΑΪΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΛΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΙΑΜΗ ΒΑΪΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΝΑΡΑ ΑΡΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΙΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΜΙ ΡΑΧΜΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΛΥΓΓΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΚΑΣ ΔΟΥΚΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΩΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
Μ Α ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ Ε.Κ.Κ.Ν.Α. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΒΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΔΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΑ ΧΑΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΗ ΕΥΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΜΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΛΟ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΤΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΦΩΤΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΓΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΘΜΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΑΓΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΓΚΕΡΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΡΗΣ ΝΑΣΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΡΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΑΛΗ ΕΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΪΔΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΕΜΕΤΑΪ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΝΤΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΞΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΡΙΚΑ ΡΑΦΑΕΛΑ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΡΟΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΣΕΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΕΡΤΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΣΟΓΕΙΤΗ ΛΥΔΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΝΕΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΣΘΟΥ ΧΡΥΣΑΪΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΙΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1ο ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΖΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΖΤΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΑΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΣΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΡΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΧΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ ΠΑΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΕΡΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΡΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΣΚΙΝΗ ΚΛΕΙΩ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΛΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΣΙΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΖΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΠΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΚΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΟΥΠΗ ΕΥΡΩΣΗΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΥΣΕΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΝΑΝΟΥ ΚΕΛΛΥ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΡΛΗ ΦΛΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΑΣΣΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΝΑΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΕΜΥΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΝΟΥΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΤΑΒΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΤΑΡΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΑΦΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΤΟΥΡΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΥΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΕΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΞΗΡΟΣΤΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΞΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΟΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΓΙΑ ΤΖΕΣΙΚΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΙΝΕΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΓΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΛΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΙΣΟΥΛΗ ΦΟΙΒΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΣΕΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΕΛΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΤΕΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΥΛΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΠΙΚΙΔΗ ΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΠΟΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΑ ΙΟΚΑΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΕΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΕΤΚΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΥΓΟΥΣΤΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΑΠΑ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΡΑΙ ΛΕΝΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΑΤΣΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΡΑΤΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΡΕΜΠΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΕΝΤΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΙΦΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΣΓΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΥΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΡΠΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΝΟΥΟΛΑΓΚΕ ΕΛΟΓΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΡΕΜΥΓΙΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΡΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΡΕΤΖΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΕΦΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΕΦΕΝΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΡΙΖΑΣ-ΠΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ ΛΕΚΚΑΣ Ι. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΡΙΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΟΙΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
Σ Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ Ε.Κ.Κ.Ν.Α. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΕΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΑΚΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΙΜΠ ΜΗΝΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΙΔΑ ΝΑΝΣΥ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΓΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΕΛΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΕΡΓΕΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΡΓΗ ΜΑΡΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΣΣΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΙΑΝΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΙΑΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΕΜΠΟΥ ΚΑΛΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΙΝΟΥΡΗ ΦΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΚΛΙΒΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΝΤΙ ΑΡΛΙΝΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΦΗ ΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 52ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΩΜΑΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΥΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΛΛΑ ΙΣΙΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΛΛΑΚΑΤΟΣ ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΡΟΔΑ ΕΛΕΝΗ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΦΑΕΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΧΙΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 63ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΤΑΡΛΕΒ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΡΣΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΛΛΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ - ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΕΡΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΖΗΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΟΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΦΑΣ ΧΑΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΤΖΟΥΛΗ ΧΑΤΖΟΒΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΟΜΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΟΠΗ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΟΥΡΑΝΟΥΛΗ ΜΥΡΟΠΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΙΦΤΟΥΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΛΟΓΛΟΥ ΟΜΗΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΛΑΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΣΑΝΤΗΡΗ ΕΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΧΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ ΣΑΜΟΥ
ΤΣΑΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΑΠΩΝ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΑΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΣΒΕΖΟΜΙΡ ΙΒΑΝΟΒ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΒΑ ΑΡΕΤΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΕΜΠΕΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΣΙΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΙΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΡΕΑ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΙΧΟΔΗΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΜΥΡΤΩ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΣΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΩΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΒΙΔΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΤΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΥΡΟΣΒΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΥΧΑΛΑ ΒΑΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΑΡΑΚΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩ/ΝΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΛΑΣΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΛΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΜΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΟΥΡΝΟΔΑΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΖΗΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΦΡΕΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗ ΖΕΦΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΒΑΛΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΑΛΕΜΟΥ ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΕΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΤΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΕΙΜΩΝΙΑΔΟΥ ΑΥΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΙΛΙΑΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΛΕΧΕΛ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΧΛΙΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΟΡΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΟΤΖΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΛΗ 2ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ