Β' Λυκείου 2023-2024

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 20-01-2024)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
JIA AI(ΤΖΙΑ ΤΣΙ) YE(ΓΙΕ) ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
LICO LUCAS ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
MERCURIO ANDREA ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΣΟΛΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΚΙΝΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΟΛΕ ΜΕΛΙΝΑ 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΚΟΥΤΖΙΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΙΤΖΙΑ ΧΟΥΑΝΓΚ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΟΥΡΔΟΥΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΙΑΚΡΟΥΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΖΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΖΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΙΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 15ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΕΤΤΑΣ ΘΑΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΚΕΡΗ ΜΥΡΤΩ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΜΑΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΛΣΟΝ ΡΕΓΓΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΟΥΖΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΑΤΑΚΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΠΡΕΖΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ   ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΝΙΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΑΡΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΝΤΩΝΑΣ ΣΠΟΥΡΤΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΙΑΣΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΟΠΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΜΑΤΑΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗ ΔΑΝΑΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΣΙ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΑΡΤΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΚΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΟΥΛΕΛΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΤΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΩΤΗΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΑΒΙΣ ΓΚΟΑΛ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΟΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΑΛΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΦΕΝΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΝΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΛΩΡΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 44 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad