Β' Γυμνασίου 2023-2024

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 20-01-2024)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ZHENGHUI JIANG 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΑΔΑΜΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΑΤΩ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΤΡΩΝΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΙΚΙΑΝ ΑΤΡΑΝΙΚ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΑΠΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΑΤΣΕΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΙΣΜΗΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΩΤΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΣΚΕΥΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΟΥΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΑΓΚΟΥΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΦΑΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΛΑΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΑΝΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΙΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΜΑΡΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΙΑΛΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΟΥΒΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΡΙΒΑΛΙΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΚΟΥΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΡΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΛΟΓΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΝΤΖΕ ΑΘΗΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΒΟΥΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΚΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΙΝΤΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΝΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΕΛΙΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΛΒΙΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΙΑΛΕ ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΖΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΚΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΜΟΥΔΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΡΦΙΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΞΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΑΣΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΛΟΥΚΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ  Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΣΤΙΚΑ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΛΑΓΚΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΛΟΥΜΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΠΗ ΒΕΝΕΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΟΥΤΣΕΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΛΛΙΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΛΑΣ ΡΑΛΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΕΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΝΙΚΟΛΑΙΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΝΤΙΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΙΑΡΗΣ ΚΟΙΛΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΣΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΣΑΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΓΚΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΖΩΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΚΑ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΖΙΑΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΚΙΑ ΕΛΙΑΣΑΒΕΤ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΕΛΛΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΤΖΑΔΙΝ ΧΙΛΑΛ-ΙΖΕΜ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΥΒΕΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΖΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. ΧΑΝΙΑ
ΝΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΟΝΑΤΙ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΛΙΚΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΤΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΤΣΟΥ ΑΝΝΑ-ΝΙΚΟΛ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΗΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΕΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 5ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΑΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΡΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΧΠΑΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 5ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΔΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΡΕΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΠΑΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΚΑΛΥΨΩ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΩΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΑΔΗΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΜΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΤΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΝΓΚ ΤΟΝΓΚ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΤΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΩΓΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΟΥΛΦΑ ΣΟΥΖΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΕΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 46 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad