Α' Λυκείου 2023-2024

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 20-01-2024)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
GAO CHENXUAN ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
HAOWEI JIN 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
PENG SUYN ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
YANG LIYING ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΥΡΑΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΜΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΣ-ΜΑΤΕΙ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΛΕΙΩ-ΖΩΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΡΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΓΡΕΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΔΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΡΓΟΥΤΗΣ ΠΑΡΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΟΛΓΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΥΜΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΟΡΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΑΛΚΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΑΣΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΥΜΠΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΟΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΟΖΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΤΣΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ BYRON COLLEGE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΡΑΤΣΑ ΛΥΔΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΞΕΡΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΑΝΑΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΥΡΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΔΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΩΡΟΘΕΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΚΤΩΡ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΠΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΔΑΡΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΡΑΪΛΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΚΕΛΛΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΟΡΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΑΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΡΡΑΣ-ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΚΟΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΥΦΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΩΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΒΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΥΡΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 45 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad