Α' Λυκείου 2023-2024

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 04-11-2023)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
GAO CHENXUAN ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
HAOWEI JIN 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
SUYN PENG ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
YANG LIYING ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ZHANG XINYU ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΠΟΥΔΕΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΛΕΥΡΑΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΜΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΠΟΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΝΤΕΛΑΚΡΟΥΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΣ-ΜΑΤΕΙ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΝΤΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΓΚ ΧΑΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΛΕΙΩ-ΖΩΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΡΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΑΓΡΕΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΔΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΝΑΓΛΙΔΗ ΑΝΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΡΓΟΥΤΗΣ ΠΑΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΗΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 17ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΤΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΟΛΓΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΜΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΘΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΡΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΡΕΤΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΓΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΖΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΕΡΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΖΗΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΖΟΥΝΤΣΑ ΑΝΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΟΠΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ-ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΑΛΚΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΑΣΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΥΜΠΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΟΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΦΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΟΖΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΤΣΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΟΣΑΡΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ BYRON COLLEGE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΡΑΤΣΑ ΛΥΔΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΤΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 24ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΛΑΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΟΥ ΖΩΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΑΠΠΗΣ ΒΑΪΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΙΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΛΥΣΙΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΛΛΙΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΟΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΛΦΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΕΤΖΑΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΙΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΣΘΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΑ ΦΑΙΔΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΧΑΣΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΓΚΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΝΤΖΙΟΥΚΑ ΕΛΙΖΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΞΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΞΕΡΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΟΥΠΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΑΝΑΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΥΡΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΖΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΔΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΩΡΟΘΕΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΞΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΚΤΩΡ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΙΑΛΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΡΙΠΙΝΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 'ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΟΥΤΣΟΣ' Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΘΑΜΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΠΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΔΑΡΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ 17ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΕΛΑ ΕΜΙΛΙΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΪΛΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΡΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΕΪΖΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΟΥΠΑΚΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΟΡΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΑΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΓΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΡΡΑΣ-ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΙΜΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΙΣΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΟΛΑΡΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΪΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΚΟΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΥΦΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΛΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΕ Λ.Τ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΒΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΑΝΑΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΑΡΔΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΧΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΤΥΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΕΡΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΑΛΙΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΤΙΑΝ ΑΛΕΞΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΓΚΙΤ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΟΣΑΪΝ ΖΑΪΕΝΤ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 9 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad