Α' Λυκείου 2010-2011

 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΙΜΗΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΥΡΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΡΓΙΑΝΗ ΣΑΒΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΖΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΑΓΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΚΙΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΓΚΟΥΣΤΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΘΩΜΑΡΕΪΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΜΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΔΗΡΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΒΑΡΔΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΘΕΔΩΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΒΑΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΥΤΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΟΜΙΑΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΡΙΝΙΩ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΛΑΚΛΕΡ ΤΖΩΡΤΖ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΑΛΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΠΑΡΙΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΩΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΤΑΛΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΜΠΑΝΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΧΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΡΑΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΡΟΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΑΜΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΪΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΜΑΤΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 26ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΕΩΝ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΜΟΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΟΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΧΑΡΑΚΑΣ ΘΑΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΩΡΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ