Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2020

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΕΙΑ
80ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»
ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Αίθουσα Τελετών, Κτίριο Διοίκησης, Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (είσοδος Κατεχάκη) και ώρα 11.00 π.μ.
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΡΑΒΕΙΟ
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΚΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Α
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Α
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΡΑΔΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ Α
ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β
ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΛΟΥΚΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Β
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Γ
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γ
ΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Γ
ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΡΑΠΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ Γ
ΣΑΡΧΟΥΣΟΥΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Γ
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Α
ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Α
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΌΤΥΠΟ" Β
ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Γ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Γ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" Γ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΤΖΑΦΕΣΤΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ
ΤΡΙΚΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Γ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Α
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Β
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Β
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ Β
ΧΑΤΖΗΕΓΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΘΕΑΝΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ"Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Γ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Γ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" Γ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PIERCE COLLEGE Γ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΜΗΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Α
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Α
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β
ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PIERCE COLLEGE Β
ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β
ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β
ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" Γ
ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β
ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Γ
ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Γ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  Γ
ΠΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Γ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 14 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad