Β' Λυκείου 2019-2020

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ "ΕΥΚΛΕΙΔΗ" 18-01-2020)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ ΠΑΥΛΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΠΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΡΑΧΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΖΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣ/ΝΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΣΙΕ ΑΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΖΕΛΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΣΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΑΟΥΝΑΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΜΙΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΟΛΩΜΟΥ ΛΕΩΝΟΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΓΚΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΛΕΖΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΑΛΑΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 35 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad