Α' Λυκείου 2019-2020

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ "ΕΥΚΛΕΙΔΗ" 18-01-2020)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΥΘΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΗΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΒΑΚΡΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΓΟΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΝΙΑΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΦΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΙΑΝΝΗΣ-ΓΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΙΩΓΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΪΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΣΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΥΡΝΤΕΝΤΙ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ` ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΙΛΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΦΟΙΒΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΙΡΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΚΥΛΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΘΕΑΝΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΜΠΖΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΟΡΟΝΕΑ ΜΑΡΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΑ ΘΩΜΑϊσ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΕΡΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΣΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ. Τ. ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΡΕΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΗΜΑΓΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΛΑΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΕΛΑΡ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΔΙΑΣΩΖΟΥΣΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΕΡΛΕΜΕΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΖΑΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΘΙΣΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΡΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΡΟΧΑΤΟΥ ΜΑΡΗΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΦΩΤΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΣΑΚΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΩΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΛΟΥΖΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΑΪΝΤΙΝ ΕΡΕΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΡΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΕΧΜΕΤ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 36 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad