Γ' Γυμνασίου 2019-2020

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 09-11-2019)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
LIN XINYI 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
PESHA DAVID ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΝΟΗ ΑΓΑΠΗΣ ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
YUE LI MA ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ZALINSKAS ZILVIKAS ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ZENGKE   52ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΜΥΚΕΡΕΜ 2ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΣΟΥΡΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΔΑΜ ΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΣΩΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΙΣΩΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΜΙΡΑΛΗ ΕΛΛΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΓΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΟΡΙΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΜΩΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΑΝΕΖΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΝΕΜΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΑ ΖΩΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΕΙΟ) ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΦΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΝΥΣΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΑΠΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΪΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΚΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΛΤΥΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΒΑΤΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΒΑΡΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΩ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΚΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΡΓΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΛΗΓΕΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΒΙΣΒΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΙΤΑΛΗΣ ΙΩΣΗΣΦ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΝΔΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΡΒΟΛΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΣΩΦΡΟΝΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΡΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 68ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΩΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΑΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΕΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑ ΓΑΛΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΥΛΩΝΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΟΦΙΛΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΕΧΟΥ ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΚΑΜΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΛΙ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΚΑΠΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΙΟΚΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΛΕΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΚΟΡΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΞΡΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΡΟΥΣΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΖΩΟΠΗΓΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΒΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΓΔΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΑΓΙΑΚΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΛΙΑΝΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΓΑΪΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΕΤΖΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΝΙΚΗ-ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΟΜΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΟΞΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΙΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (ΓΕΝΕΙΟ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΜΙΡΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΞΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΡΓΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΛΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΕΡΒΑ ΦΙΛΙΩ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΖΕΤΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΖΗΔΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΖΗΚΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΖΟΥΠΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΡΙΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΗΒΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΟΜΟΛΛΑΡΙ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΘΩΜΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΚΙΜΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΚΜΠΑΛ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΖΚΑΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤΟ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΙΟΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΛΟΞΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΛΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΜΑΡΙΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΝΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΟΥΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΛΟΪΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑ ΑΘΗΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΤΣΙΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΝΑΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΖΟΛΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΕΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΑΓΟΡΑΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ   ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ BYRON COLLEGE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΕΜΙΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΕΣΤΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΡΠΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΙΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΣΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΛΕΙΤΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΑΛΚΥΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΕΝΙΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΚΟΥΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΜΠΟΧΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΝΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΥ Α΄ΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΡΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΡΚΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΤΣΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΚΟΣ ΑΛΝΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΓΙΑΛΗ ΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΖΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΛΕΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΛΕΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΛΙΑΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΡΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΙΩΣΗΦ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΟΥΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΕΛΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΦΩΤΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΔΡΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΥΦΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΡΑΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΕΤΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΒΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΦΩΤΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΥΔΩΝΙΕΥΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΘΙΟΣ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΣΑΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΩΦΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΒΔΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΚΟΥΣΤ ΝΤΑΝΙΕΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΛΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΑΛΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΜΑΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΤΣΙΟΣ ΦΩΤΗΣ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΑΜΨΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΝΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗ ΝΕΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΕΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ 54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙ ΤΖΙΕΣΙ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΥΛΩΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΒΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΛΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΙΝ ΜΠΑΟΛΙΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΣΥΡΙΔΩΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΛΕΝΤΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΜΙ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΣΣΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΤΡΙΒΗ ΜΑΡΙΑ 54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΑ ΔΑΦΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΓΚΑΣ Α.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΥΣΤΑΘΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΛΩΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΕΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΞΟΥΤΗ ΑΡΣΕΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΞΟΥΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΛΥΔΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑ ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΕΤΣΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΣΣΙΑ ΑΝΘΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΡΟΤΥΠΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΧΛΕΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΘΑΣΑΝΙ ΙΡΙΝΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΕΛΙΓΩΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΕΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΗΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΗΛΑΤΟΥ-ΛΑΟΥ ΡΕΝΕ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΙΚΕΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΡΕΖΤΣΙΣΚΙ ΜΠΟΪΚΟ 54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΙΡΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΧΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΚΙΝΕΖΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΠΑΡΟΥΤΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΧΛΑΣ ΔΗΜΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΧΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΧΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΕΤΗΣ ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 68ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΕΝΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ-ΣΑΡΑΝΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΜΙΚΑΕΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΝΣΕΝΟΥΣΙ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΝΤΡΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΧΛΙΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΜΠΛΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΓΙΑΤΙΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΖΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΥΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΧΛΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΡΑΪΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΜΕΛΙΝΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΥΛΩΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΔΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΝΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΑΡΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΣΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΝΑΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΣΣΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΑΡΧΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΛΛΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΑΓΚΟΥΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΝΤΙΑ ΣΑΒΙΝΑ - ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΤΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΝΤΙΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΤΟΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΤΥΧΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΞΥΔΗ ΜΥΡΤΩ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΔΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΑΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΝΟΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΥΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
ΟΥΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜNΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ ΑΓΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΛΗΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΟΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΕΤΣΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΑΡΣΕΧΙΑΝ ΑΝΑΪΤ ΑΡΜΕΝΙΚΟΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΙΣΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΝΤΕΦΟΥΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΝΤΟΓΕΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΕΠΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΔΙΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΡΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΕΤΣΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΚΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΔΗΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΘΗΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΑΛΕΞΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΟΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΑ ΦΙΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΝΟΗ ΑΓΑΠΗΣ ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΟΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΟΥΝΕΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΡΑΒΙΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΠΑ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΕΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗςΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΥΡΓΑΡΗΣ ΟΘΩΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΥΡΓΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΒΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΡΑΪΚΟΣ ΣΤΕΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΓΚΑΣ Α.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΠΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΡΗΓΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΙΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΟΤΣΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΜΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΑΒΒΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΛΑΚΑ ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΣΙΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΑΡΗΜΠΟΛΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΡΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΡΗ ΑΝΝΑ 20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΔΡΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΙΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΙΜΠΣΟΝ ΜΑΡΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗ ΔΑΕΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΘΜΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΥΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΟΛΤΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΑΝΑΗ   ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΠΑΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΙΝΑΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ (ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΟΜΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΟΝΤΙΑΔΗ ΙΟΛΗ-ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΥΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΡΛΟΚ ΓΚΟΡΑΒ ΜΑΛΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΑΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΚΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΡΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΕΤΕΛΕΑ ΓΚΡΙΓΚΟΡΕ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΖΑΛΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΤΖΑΦΕΣΤΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΚΛΕΙΩ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΟΥΛΗ ΝΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΩΡ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΙΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΙΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΜΠΑΖΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ-ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΑΔΩΝΙΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΚΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΟΥΛΙΔΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΑΝΘΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΡΙΧΙΑ ΑΡΣΙΝΟΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΩΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝ. Ι.Ν. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΠΡΑΖΛΗ ΟΛΓΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΑΡΑΒΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΑΧΑΓΕΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΕΣΜΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΤΣΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΣΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΤΖΗΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΙΦΛΙΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΟΥΧΝΙΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΥΟΥΧΙΑ ΚΑΡΙΜ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΛΟΥΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΣΟΥΛΑ ΞΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΕΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΕΛΟΥΚΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΙΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΥΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΛΟΥΖΙΝ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΛΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΥΡΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΤΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΦΟΥΤΟΥΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΣΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΒΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΑΪΔΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΝΙΚΙΑΝ ΑΝΤΡΙΝΕ ΑΡΜΕΝΙΚΟΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΘΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΣΑΝΙ ΜΑΛΒΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΧΑΤΖΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΥ ΖΩΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 72ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΧΑΡΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΧΙΡΒΑΤΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΛΙΜΙΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ-ΦΟΙΒΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΛΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΧΟΛΕΒΑ ΕΛΕΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΑΛΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 11 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad