26o Πανελλήνιο Συνέδριo Μαθηματικής Παιδείας

Επιτροπές

Επιστημονική Επιτροπή

 

Πρόεδρος

Αντιπρόεδρος

 

 

 

 

Αντωνίου Ιωάννης

Βλάμος Παναγιώτης

 

 

 

 

Εκτελεστική Γραμματεία

Δημάκος Γεώργιος

Καρκούλιας Γεώργιος

Λάππας Διονύσιος

Μπόλης Θεόδωρος

Μωυσιάδης
Πολυχρόνης

 

Παπαδόπουλος Βασίλειος

Σύψας Παναγιώτης

Φελλούρης Ανάργυρος

Φερεντίνος Σπύρος

Χρυσοβέργης Μιχάλης

 

Μέλη

Αλεξανδρής Νικόλαος

Άλλιος Πέτρος

Αρβανιτογεώργος Ανδρέας

Βασάκος Θωμάς

Γαγάτσης Αθανάσιος

Γιαλούρης Κων/νος

Γουλή Φλωρεντία

Δαμιανού Χαράλαμπος

Δημητριάδου Ελένη

Δόρτσιος Κωνσταντίνος

Δουγαλής Βασίλειος

Ζαχαριάδης Θεοδόσιος

Θεοχάρη Θεοδώρα

Θωμαΐδης Ιωάννης

Καλδρυμίδου Μαρία

Καλαβάσης Φραγκίσκος

Κασιμάτη Αικατερίνη

 

Καραμπάτσας Κων/νος

Καραμπετάκης Νικόλαος

Καρτσιώτης Θεόδωρος

Κολέζα Ευγενία

Κοντογιάννης Δημήτριος

Κούρκουλος Μιχαήλ

Κουφός Θεόδωρος

Κρητικός Μανόλης

Μαμμωνά-Downs Ιωάννα

Μπαραλής Γιώργος

Νάκος Κωνσταντίνος

Νεστορίδης Βασίλειος

Νικολουδάκης Μανόλης

Παπαγεωργίου Χαράλαμπος

Παπαδόπουλος Γεώργιος

Παπαθεοδώρου Θεόδωρος

Πατρώνης Τάσος

Πολύζος Γεώργιος

Πόταρη Δέσποινα

Πούλος Ανδρέας

Ράπτης Ευάγγελος

Ραχώνης Γεώργιος

Σακονίδης Χαράλαμπος

Σπηλιωτοπούλου Βασιλική

Σπύρου Παναγιώτης

Σταθόπουλου Χαρά

Στρατής Ιωάννης

Σταφυλίδου Σταματία

Τζανάκης Κων/νος

Τζεκάκη Μαριάννα

Τσικοπούλου Στάμη

Φατούρου-Τρέσου Ευαγγελία

Χαραλαμπίδης Χαράλαμπος

Χασάπης Δημήτριος

Χατζηπαντελής Θεόδωρος

Χιονίδου Μαρία

Χρονάκη Άννα

Χρυσαφίνου Ουρανία

 

 

Οργανωτική Επιτροπή

 

Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή

Τοπική Οργανωτική Επιτροπή

Πρόεδρος:

Αν. πρόεδρος:

Α΄ Αντιπρόεδρος:

Β΄ Αντιπρόεδρος:

Γεν. Γραμματέας:

Αν. Γραμματέας:

Ταμίας:

Αν. Ταμίας:

Μέλη:

Καλογερόπουλος Γρηγόρης

Παπασταυρίδης Σταύρος

Ανδρεαδάκης Στυλιανός

Φυλάκης Αθανάσιος

Τυρλής Ιωάννης

Βουργάνας Παναγιώτης

Τριανταφύλου Ανδρέας

Ευσταθίου Ευάγγελος

Αμαραντίδης Σάββας

Αλαφάκη Σταυρούλα

Βαρόπουλος Δήμος

Δημόπουλος Σπύρος

Ζώτος Βαγγέλης

Κερασαρίδης Γιάννης

Κυράνας Παναγιώτης

Κυριακόπουλος Αντώνιος

Λύπας Θανάσης

Μαλαφέκας Αθανάσιος

Μαρίνης Στέλιος

Μαυρέλης Ιάκωβος

Μορόγλου Μιχάλης

Μπακάλης Αναστάσιος

Παπαδήμας Άλκης

Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος

Στεφανής Παναγιώτης

Ταπεινός Νικόλαος

Τασσόπουλος Γεώργιος

Τζίφας Νικόλαος

Χριστόπουλος Παναγιώτης

Πρόεδρος:

Α΄ Αντιπρόεδρος:

Β΄ Αντιπρόεδρος:

Γεν. Γραμματέας:

Ταμίας:

Μέλη:

 

 

 

 

 

 

Φυλάκης Αθανάσιος

Θωμαΐδης Ιωάννης

Δημητριάδης Κωνσταντίνος

Κομπατσιάρης Νικόλαος

Θούας Ιωάννης

Δημητριάδου Ελένη

Δόρτσιος Κωνσταντίνος

Λιπορδέζης Αθανάσιος

Ιωακειμίδης Δημήτριος

Ιωάννου Δημήτριος

Μαργαρίτης Τριαντάφυλλος

Σταφυλίδου Ματούλα

Συντονιστής Επιτροπών: Φυλάκης Αθανάσιος

Α΄  Γραμματεία-Εγγραφές- Βεβαιώσεις- Τύπος

 

 

 

 

 

 

Ασβεστά Αναστασία

Εγγονόπουλος Βασίλειος

Λυζάρδου Κατερίνα

Μήλιου Χριστίνα

Μπεκιαρίδου Ευγενία

Παπαδοπούλου Ίρις

Σπύρου Αθηνά

Σύρπη Μαρίνα

Β΄ Οικονομικά- Διαχείριση- Χορηγίες

 

 

 

 

Δημητριάδης Νικόλαος

Ελευθεριάδης Μάριος

Θούας Ιωάννης

Κωνσταντινίδου Ολυμπία

Μακάριος Θεόδωρος

Γ΄ Οργάνωση Υποδοχής - Ξεναγήσεις - Μεταφορές

 

 

 

 

 

Κατσόγιαννης Ηλίας

Μήτσιου Ελένη

Νικολής Αθανάσιος

Πετράκογλου Αγοραστή

Τάρας Γεώργιος

Χασιώτη ‘Ασπα

Δ΄ Πολιτιστικές Δραστηριότητες

 

 

 

 

Αλεπίδης Ιωάννης

Βάρδας Τηλέμαχος

Ορφανουδάκης Μανόλης

Τσαρτσαράκης Τραϊανός

Φωτιάδου Νούλη

Ε΄ Παράλληλες Εκδηλώσεις

 

 

 

Μακρίδης Αριστοτέλης

Μούμκας Ιωάννης

Μπαλής Στέφανος

Πούλος Ανδρέας

ΣΤ΄ Ιστοσελίδα Συνεδρίου

Στεφανίδης Βασίλειος