Β' Λυκείου 2021-2022

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 05-11-2021)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΔΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΝΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΝΙΕΡΗ ΖΩΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΟΡΒΟΛΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΟΦΙΛΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΡΟΥΣΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΕΜΙΡΖΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΞΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΖΗΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΞΑΝΘΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΕΡΕΖΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΩΜΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΚΜΠΑΛ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΛΗ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΥΚΛΕΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 33ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΡΕΤΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΛΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΧΦΟΥΝΤ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΙΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΑΖΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΟΥΣΚΟΪΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΠΑΧΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΡΤΟΥ ΡΟΖΙΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΞΥΔΗ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΟΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΠΣ ΒΑΪΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΑΣ ΛΟΥΚΑΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΑΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΡΑΒΙΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΠΑ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΙΚΟΣ ΣΤΕΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΓΚΑΣ Α.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΡΙΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΤΣΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΠΑΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΡΙΚΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΤΣΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΕΓΚΑΣ Α.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΧΝΙΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΕΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΤΟΥΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΑΝΙ ΚΛΟΒΙΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΑΡΡΗ ΔΑΝΑΗ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 32 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad