Α' Λυκείου 2021-2022

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 05-11-2021)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
SHICHANG ZHANG ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΝΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 53ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΝ ΚΕΡΚ ΙΑΣΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ0 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΝΙ ΑΚΙΛ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΙΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΛΥΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ0 Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΗΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΪΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΚΥΛΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΤΥΠΟ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΘΩΜΑΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΘΑΛΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΧΡΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΚΗΣ ΜΑΝΩΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΜΕΣ ΚΑΡΜΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΛΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΜΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΟΥΜΙΝ ΑΛΤΑΡ ΚΑΑΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ST CATHERINE'S BRITISH SCHOOL IN ATHENS ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΤΣΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΣΚΟΥ ΤΖΟΕΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΟΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΑΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΙΟΒΑΝ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΙΑΣΩΝ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΘΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΑΔΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΣΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΕΘΕΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΙΜΗΤΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 15ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΤΗ ΕΛΕΝΗ - ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΗΛΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΤΑΝΗΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΠΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΚΟΛΕΓΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ" Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΜΠΕΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΡΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΛΕΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΣΙΚΙΔΗ ΑΝΝΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ PIERCE COLLEGE ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 30 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad