Αποτελέσματα διαγωνισμού Αρχιμήδη 2013

30η ΕΘΝΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

Η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στην Εθνική Μαθηματική
Ολυμπιάδα "Ο Αρχιμήδης"
θα γίνει την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013, ώρα 11
π.μ. στη Μεγάλη Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών.

ΜΑΘΗΤΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 15.5 ΕΤΩΝ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Γ

Α

ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Γ

Α

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Γ

Α

ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Γ

Α

ΓΗΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Γ

Β

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Γ

Β

ΚΑΛΟΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Γ

Β

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

Γ

Β

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Γ

Β

ΤΣΙΝΤΣΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

Β

Β

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Β

Β

ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

Γ

Β

ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΣΤ

Β

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

Γ

Γ

ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

Γ

Γ

ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Γ

Γ

ΝΙΚΟΛΑΚΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

Γ

Γ

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

Γ

Γ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

Α

Γ

ΧΑΣΑΝΙ ΕΡΙΣΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Γ

Γ

ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Γ

Γ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ JEANNE D’ ARC

Γ

Γ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ

ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ

Γ

Γ

ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Β

Γ

ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Β

Γ

ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

Γ

Γ


ΜΑΘΗΤΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 15.5 ΕΤΩΝ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΛΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΉΡΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΗΝΑ

Γ

Α

ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

Β

Α

ΛΩΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

Β

Α

ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Γ

Α

ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Γ

Β

ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Α

Β

ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Β

Β

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

Β

Β

ΑΛΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Β

Β

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΉΡΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΗΝΑ

Β

Β

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Γ

Β

ΚΑΟΥΑΡΝΤ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

Γ

Β

ΧΑΧΑΜΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α

Β

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΗΛΟΥ

Γ

Β

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Γ

Γ

ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Α

Γ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Β

Γ

ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1Ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

Γ

Γ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Γ

Γ

ΖΕΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

Γ

Γ

ΖΗΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ

Β

Γ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ

Γ

Γ

ΦΥΣΕΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Α

Γ

ΓΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Γ

Γ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Γ

Γ



Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 9 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad