Β' Γυμνασίου 2012-2013

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ- ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2013
ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΟΥ ΑΝΕΖΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΓΚΝΕΡ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΘΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΝΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΖΙΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΒΥΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΖΕΑ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗ ΑΝΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΓΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΘΑΝΑΣΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΟΥΔΑΣ ΝΤΙΝΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΔΑΛΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΣΗΦ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΝΤΣΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΟΥΚΑ ΔΑΦΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΟΥΦΕΞΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΛΟΜΟΝΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 16ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 59ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΡΝΙΑΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΨΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΡΟΚΩΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΤΖΚΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΛΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΠΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΜΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΝΥΧΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΚΕΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΛΟΥΤΙΝΟΒΙΤΣ ΒΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΑΛΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΤΑΤΙΛΑ ΑΡΕΤΗ ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΖΕΤΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΔΑΦΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΛΕΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΟΥ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΡΑΚΙΑ ΦΑΝΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΕΦΤΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΞΗΝΤΑΡΙΑΝΟΥ - ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΑΖΙΩΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΜΠΟΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΒΕΡ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΚΛΕΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΧΥ ΝΕΦΕΛΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΕΛΤΙΑΝ ΜΑΝΟΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΟΛΓΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΙΤΣΗ ΕΥΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΙΖΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΥ-ΠΟΛΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΟΥΠΟΝΙΤΣΚΙ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΕΡΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΥΜNΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΕΠΚΟΥ ΟΛΓΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΥΡΝΤΟΓΛΟΥ ΚΤΩΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΙΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΓΓΟΥΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ) ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΝΤΣΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΙΟΥΜΠΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΓΚΤ ΚΙΜΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΡΦΑΡΟ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΘΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΨΑΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ