Γ' Λυκείου 2022-2023

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 11-11-2022)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΕΚΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΥΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΑΚΑΛΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ-ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 19ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΑΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΓΚΕΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΑΝΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΙΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΙΡΖΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ-ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΞΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΕΡΕΖΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΡΙΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΜΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 31ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΠΡΩΤΑΓΟΡΑΣ ΕΥΠΟΛΙΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΛΕΙΩ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΥΓΙΑΛΗ ΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΚΛΕΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΡΑΣΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΪΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΚΟΥΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΓΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΛΛΩΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ   20ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΧΦΟΥΝΤ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΗΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΙΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΤΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΔΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΤΕΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΑΣ ΛΟΥΚΑΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΣΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΡΑΠΑ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΪΚΟΣ ΣΤΕΓΓΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΓΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 38ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΚΙΝΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΠΑΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΚΛΕΙΩ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕ ΛΤ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΣΟΥΧΝΙΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΕΛΟΥΚΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 65ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΪΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΕΓΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΗΡΗΝΗ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 25 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad