Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2017

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΕΙΑ
77ΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»
ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 MAΡTΙΟΥ 2017
Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, Οικονομικό Πανεπιστημίου Αθηνών και ώρα 12.00 π.μ.
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΡΑΒΕΙΟ
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Α
ΚΙΜΙΝΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ"
Α
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Β
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Β
ΚΟΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ
Β
ΜΠΑΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Β
ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Β
ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ
Γ
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Γ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Γ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
Γ
ΜΕΡΣΙΕ ΑΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Γ
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Γ
ΠΟΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Γ
ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Α
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ"
Α
ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ
Α
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
Β
ΜΠΑΣΕΡ ΦΑΧΙΜ ΦΑΪΣΑΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Β
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Β
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Β
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Γ
ΜΙΝΑΡΕΤΖΗ ΦΑΝΗ PIERCE COLLEGE
Γ
ΜΥΩΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ JEANNE D'ARC
Γ
ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ PIERCE COLLEGE
Γ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Α
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Α
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
Β
ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Β
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ JEANNE D'ARC
Γ
ΓΚΟΥΣΤΟΒΑ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΩΘΗΣΗ
Γ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ ΣΑΒΒΑ
Γ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Γ
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Γ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Γ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Α
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Β
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
Β
ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
Β
ΚΥΒΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Β
ΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Β
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γ
ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
Γ
ΚΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΙΞΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
A
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
A
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Β
ΔΑΛΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
B
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ "Ι.Μ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ"
B
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
ΚΟΨΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ
Γ
ΣΚΡΕΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ Ε.Μ.Ε.
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Β
ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Β
ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Β
       
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΑΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ
Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΕΙΔΙΑΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΙΙΙ
Α
ΤΣΙΡΙΝΔΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Β
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΣΑΝΤΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΛΥΚΕΙΟ ΡΑΧΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ
Γ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΣΙΝΤΣΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
Α
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΜΠΟΥΜΠΑΣΙ ΚΟΓΚΟ
Γ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 2 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

Χορηγία


Χορηγός Εθνικής Ολυμπιακής Ομάδας Μαθηματικών.
ΙΜΟ 2015

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad