Α' Λυκείου 2016-2017

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 28-1-2017)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ-ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΑΣΒΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΑΝΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΣΤΟΒΑ ΑΘΗΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΟΧΑΜΠΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΙΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΜΙ ΡΡΑΧΜΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΛΥΓΓΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΕΛΕΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΕΞΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΟΙΒΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΡΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΤΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΙΦΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΕΡΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΝΤΙΡΗ ΕΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΧΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ ΣΑΜΟΥ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΥΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ