Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2019

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΕΙΑ
79ΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»
ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Αίθουσα Τελετών, Κτίριο Διοίκησης, Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (είσοδος Κατεχάκη) και ώρα 11.00 π.μ.
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΡΑΒΕΙΟ
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Α
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Α
ΜΠΡΑΪΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Α
ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Α
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΜΩΛΟΥ Α
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Α
ΕΜΙΡΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΗΣ ΑΕ - ΠΑΛΛΑΔΙΟ Β
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΕΡΕΖΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β
ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Β
ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Γ
ΚΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Γ
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ
ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γ
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Γ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α
ΓΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Α
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΘΕΑΝΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" Α
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Β
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ ΦΕΓΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ Β
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Β
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β
ΤΖΙΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ Γ
ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ
ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ
ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ Γ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ Γ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ PIERCE Γ
ΣΤΟΥΚΗΣ ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Γ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΓΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α
ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α
ΜΗΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Α
ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΑΝΑΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΑΒΙΔ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Β
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Β
ΜΠΟΝΑΣ ΙΑΣΩΝ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Γ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ "ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ" Γ
ΓΙΑΝΝΕ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Γ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΠΑΝΑΓΕΑ ΣΑΒΒΑ Γ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Γ
ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ Γ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Α
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β
ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ¨Ο ΠΛΑΤΩΝ Β
ΒΕΡΟΝΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Γ
ΓΑΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΛΩΝ ΙΙΙ Γ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Γ
ΓΙΑΣΑΦΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Γ
ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Γ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Γ
ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Γ
ΠΑΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Γ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ
ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ PIERCE Γ
ΣΤΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΩΘΗΣΗ Β
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Γ
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ  Γ
ΠΑΤΕΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Γ
ΡΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Γ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 13 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad