Γ' Λυκείου 2013-2014

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΘΑΛΗΣ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΊΣΑΒΕΤ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΛΑ ΜΑΡΙΟΣ 63ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΤΑΝΗ ΕΛΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΛΑΤΙΔΕΙΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΕΙΤΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΛΑΣΙΑΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΕΚΙΟΣ ΠΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 53ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 53ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΔΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΜΕΡΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΛΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΖΑΡΟΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΗΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΙΒΑΝΟΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΑΒΑΚΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΜΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΚΚΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΝΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΜΑΚΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΚΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΛΕΙΤΣΑ ΣΟΦΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΜΙΝΗ ΣΥΜΕΛΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΟΜΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΕΠΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΡΙΤΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΑΤΙΦΙ ΜΠΡΑΝΤΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΝΟΥΣΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΕΛΟΒΑ ΝΑΝΤΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΦΩΤΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΛΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΑΝΙΑ
ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΔΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΝΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΕΝΟΓΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΥΒΕΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΙΧΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΣΑΜΙΡ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΛΛΑ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΕΜΠΛΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΙΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΙΣΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΡΟΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΩΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΤΙΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΛΑΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΓΙΑΚΗ-ΝΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΗ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΕΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΕΤΕΙΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΕΤΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΕΜΠΙΜΠΑΙ ΤΙΡΣΙ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΡΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΡΑΠΤΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 27ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΠΟΥΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ - ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΕΜΙΔΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 67ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΤΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΑΚΟ ΜΑΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΟΡΛΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΦΙΚΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ


Παραρτήματα

Ημερολόγιο

Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Χορηγός των Διαγωνισμών της ΕΜΕ για το 2011-2012

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad