Β' Λυκείου 2012-2013

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ 2012-2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΑΣ ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΛΑΤΙΔΕΙΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΞΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΓΕΙΤΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΤΣΙΔΑΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΧΤΥΠΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΓΙΟΝΗΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΚΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΛΑΣΙΑΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΒΑΛΑΩΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΕΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΛΔΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΛΟΝΤΖΑΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΖΩΗ Γ. Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΡΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΩΣΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΑΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΡΔΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΗ ΑΓΑΘΗ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΕΜΠΕΡ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΙΝΗ ΟΛΓΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΕΛΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΔΙΚΑΙΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΡΕΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΖΑΡΟΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΡΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΖΕΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΖΗΡΙΔΟΥ ΕΛΠΠΙΔΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 59ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΟΥΒΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΖΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΙΑΚΩΒΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΒΑΝΟΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΚΑΒΑΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΚΚΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΝΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΠΑΣΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΡΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΚΑΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΜΑΚΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΩΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΕΧΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΟΓΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΖΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΚΟΒΟΥ ΒΑΣΩ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΧΟΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΩΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΡΔΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΡΜΕΝΤΖΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΩ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΩΠΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΥΜΑΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΜΟΥΤΖΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΙΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΜΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΥΜΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΟΥΡΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΤΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΙΟΜΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΡΕΠΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΥΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΥΡΑΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΡΙΤΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΑΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΛΑΤΙΦΙ ΗΛΙΑΣ ΜΠΡΑΝΤΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΝΟΥΣΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΤΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΛΕΡΑΙ ΘΑΝΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΛΙΟΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΓΚΟΒΟΗΣ ΡΑΛΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΥΓΓΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΓΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΩΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΔΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΝΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΕΝΟΓΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΡΩΣΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΥΒΕΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΡΤΖΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΙΖΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΝΑΣ ΠΑΡΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΙΚΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΙΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΣΑΗΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΟΣΙΟΡ ΟΣΚΑΡ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΡΓΥΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΑΛΛΑ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΕΜΛΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΕΡΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΙΝΤΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΙΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΙΣΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΖΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΩΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΑΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΕΝΕΡΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΝΙΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΑΛΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΦΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΤΟΥΝΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΞΙΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΟΦΕΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΛΑΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΣΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΜΠΟΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΡΟ¨ΔΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΕΣΚΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΤΣΙΑ ΜΕΛΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΕΔΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΡΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΡΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΕΠΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΑΠΟΥΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΡΙΑ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΤΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΙΕΜΠΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΡΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΛΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΦΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΡΕΒΑ ΚΑΜΕΛΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΜΠΑΧ ΜΑΡΚΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΖΗΚΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΡΗΓΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΙΡΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΤΙΝΑΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΜΗ ΛΥΔΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΟΥ ΘΩΜΑΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΟΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΕΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΙΚΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΙΡΤΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟΥΝΤΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟς 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΩΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΑΛΚΑ ΑΝΝΙΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΛΟΦΤΗ ΑΛΚΜΗΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΜΗΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΣΑΝΠΑΠΑΙ ΣΑΜΠΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΙΛΙΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΙΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΟΥΘΕΤΣΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΨΑΛΤΗ ΦΑΝΗ 14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ


Παραρτήματα

Ημερολόγιο

Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Χορηγός των Διαγωνισμών της ΕΜΕ για το 2011-2012

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad