Γ' Γυμνασίου 2009-2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΠΑΝ. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΚΥΟΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΙΜΗΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΛΑΛΕΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΑΜΟΥΡΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΥΡΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΕΒΛΑΒΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΞΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΞΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΓΑΝΗ ΣΑΒΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΤΓΥΡΗ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΛΑΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΛΥΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΞΕΒΑΝΙΔΗ ΣΠΥΡΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΒΗΧΟΥ ΕΛΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΖΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΜΜΑΟΥΕΛΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΟΛΑΚΗ ΑΡΙΑΝΔΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΒΟΛΑΝΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΩΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΕΤΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΑΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΒΑΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΑΤΣΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΟΛΙΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΓΚΛΙΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΡΑ 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΓΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΚΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΚΙΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΓΚΟΓΙΑ ΚΥΡΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΚΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΚΟΛΑΣ ΠΑΝΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΥΛΙΑΒΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΚΟΥΛΙΜΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΓΩΓΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΩΝΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΝΝΕΙΟ Εκπ/ριο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΛΑΜΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΛΛΑΠΟΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΙΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΚΑ ΞΕΝΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΔΟΚΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ Β. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΞΑΡΧΟΥ-ΚΟΥΒΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΒΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΒΒΟΥ ΧΑΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΖΗΤΟΥΝΗ-ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΙΟΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΩΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΗΛΙΑ ΣΑΛΤΑΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΗΛΙΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΑΡΕΪΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΙΒΑΝΤΣΙΚ ΟΥΛΙΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΚΑΒΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΖΙΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΚΟΡΑΛΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΚΑΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΙΜΑΝΤΖΑΛΗ-ΛΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΑ ΖΩΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΛΛΙΚΗ ΜΑΙΡΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΜΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΤΖΗ ΔΑΦΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΔΗΡΟΣ ΒΑΡΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΔΙΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΝΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΚΑΡΑΜΠΕΤ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΟΣΕ ΙΩΑΝΝΑ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΚΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΝΔΥΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΝΤΗ ΜΥΡΤΩ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΠΑΙΛΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΡΝΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΤΣΥΦΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΥΝΤΟΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΚΟΥΤΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΦΚΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΨΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΟΚΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΤΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΗΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΣΤΑΡΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΛΟΥΛΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
ΛΕΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΙΝΑΡΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΙΖΟΥ ΕΜΙΛΥ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΥΓΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΛΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΣΗΦ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΙΝΟΥ ΕΛΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΛΑΙ ΣΟΝΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΛΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΡΙΝΙΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΘΑΛΕΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΤΖΙΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΕΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΥΡΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΕΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΦΛΩΡΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΕΛΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΣΙΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΟΝΤΖΟΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΥΣΕΛΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΓΓΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΑΡΤΖΟΥΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΤΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΕΖΑΙΚΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΝΕΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΣΚΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΛΑΚΛΕΡ ΤΖΩΡΤΖ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΟΓΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΓΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΤΕΖΑΤ ΑΡΤΟΥΡ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΠΟΥΛΙΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΑΘΝΑΣΙΑ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ ΒΥΡΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΟΔΥΣΕΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΟΥΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΡΑΒΟΣ ΒΕΓΓΕΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΠΑΡΙΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΡΕΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΛΑΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΩΛΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΛΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΩΡΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΑΚΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΑ ΕΡΙΦΙΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 28ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΜΑΛΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΤΑΛΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΜΠΑΝΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΑΡΛΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΙΝΕΦ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΙΒΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΙΣΜΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΡΟΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ- ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΙΒΑΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΗΜΑ ΑΝΘΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΩ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΧΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΗΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΚΡΙΤΩ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΑΡΣΙΝΟΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΟΝΟΜΑΡΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΑΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ - ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 40ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΡΙΓΓΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΡΙΤΖΑΛΕΟΣ ΖΗΣΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΡΟΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΡΟΜΠΟΤΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΙΜΠ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΜΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΜΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΧΠΕΛΙΔΗΣ-ΜΠΡΟΖΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΕΜΕΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΕΛΕΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΙΟΝΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΙΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΚΥΛΑΒΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΜΑΤΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΥΝΤΣΟΒ ΒΛΑΔΙΜΙΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΚΟΥΡΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΤΘΙΛΔΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΘΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΤΕΙΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΤΟΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΥΡΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΝΟΣΤΙΛΙ ΜΑΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΖΑΝΝΙΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΖΑΝΝΕΙΟ Εκπ/ριο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΖΙΓΓΙΖΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΖΙΜΟΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΤΡΟΧΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΚΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΑΤΣΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΧΤΣΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΕΤΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΑΝΤΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΒΑΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΚΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΤΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΜΗΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΙΜΗΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΤΣΙΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΑΚΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΦΑΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΑΡΔΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΛΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΦΟΙΚΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΦΟΥΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΟΥΡΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΒΙΤΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑ
ΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΛΟΥ ΛΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΑΝΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΙΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΠΑΡΑΣΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΧΟΝΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΧΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝAΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ


Παραρτήματα

Ημερολόγιο

Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Χορηγός των Διαγωνισμών της ΕΜΕ για το 2011-2012

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad