Συνέδρια - 32o Πανελλήνιο Συνέδριo Μαθηματικής Παιδείας

Επιτροπές

 

Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή του 32ου Συνεδρίου

Πρόεδρος:                 Αλεξανδρής Νικόλαος
Αν. Πρόεδρος:           Κερασαρίδης Ιωάννης
Αντιπρόεδρος:           Ευαγγέλου Χαράλαμπος

Γεν. Γραμματέας:       Τυρλής Ιωάννης
Αν. Γραμματέας:        Βισκαδουράκης Βασίλειος
Ταμίας:                      Παπαϊωάννου Αλέξανδρος
Αν. Ταμίας:                Τριανταφύλλου Ανδρέας

Μέλη:
Αλεξανδράτου Άννα
Αντωνιάδου Μυροφόρα
Αντωνόπουλος Νίκος
Αποστολόπουλος Γεώργιος
Αποστόλου Αγγελική
Αργυράκης Δημήτρης
Βαγενάς Κωνσταντίνος
Βακαλόπουλος Κώστας
Βαρόπουλος Δημοσθένης
Βαρούχας Αλέξανδρος
Βαφειαδάκης Γιάννης
Βουργάνας Παναγιώτης
Δούναβης Νικόλαος
Δρούτσας Παναγιώτης
Ζήσης Δημήτριος
Ζησόπουλος Αλέξανδρος
Ζώτος Ευάγγελος

Θεοδωρόπουλος Θράσος
Θεοδώρου Παναγιώτης
Καλλιβωκάς Δημήτριος
Καρακωνσταντής Γιάννης
Καραμπάτσας Κων/νος
Καρδαμίτσης Σπύρος
Καρκάνης Βασίλης
Κοτσιφάκης Γεώργιος
Κόττα-Αθανασιάδου Ευαγγελία
Κρεμυδιώτη Γεωργία
Κυράνας Παναγιώτης
Κυριακόπουλος  Αντώνης
Κυριακοπούλου Νάνσυ
Κυρίμης Παναγιώτης
Λάππας Παντελής
Λουριδάς Γιάννης
Λυμπερόπουλος Γεώργιος
Λυμπεροπούλου Εύη
Μακρή Ιωάννα
Μαλαφέκας Αθανάσιος

Μαραγκάκης Στυλιανός
Μήτσιος Κωνσταντίνος
Μιόγλου Στέλιος
Μορφοπούλου Μαρία
Μπακάλης Αναστάσιος
Μώκος Χρήστος
Πάνου Θεόδωρος
Παπαλουκάς Ιωάννης
Παπανικολάου Νικολέττα
Ρουσούλη Μαρία
Σίσκου Μαρία
Σπέρτος Αντώνιος
Στεφανής Παναγιώτης
Ταπεινός Νικόλαος
Τασσόπουλος Γεώργιος
Τοτόμης Θανάσης
Τσαγκαράκης Ε. Γεώργιος
Τσιφάκης Χρήστος
Φαλάγγα Αρετή
Χαριτάκη Γαρυφαλιά
Χριστόπουλος Αθανάσιος
Χριστόπουλος Παναγιώτης

 

 

 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 32ου ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ

Πρόεδρος:                 Φελλούρης Ανάργυρος
Αντιπρόεδρος:           Λάππας Διονύσης

  
ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

    Κρητικός Μανόλης
    Παπαναστασίου Νικόλαος
    Ψαρράκος Παναγιώτης

 
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
    Μαλαφέκας Αθανάσιος

Μέλη:
Αγγελόπουλος Ευγένιος
Αλεξανδρής Νίκος
Αντωνίου Ιωάννης
Αρβανιτογεώργος Ανδρέας
Αργυρόπουλος Ηλίας
Αυγερινός Ευγένιος
Βάλβης  Μανώλης
Βισκαδουράκης Βασίλειος
Βλάμος Παναγιώτης
Βλάχου Αγγελική
Δημάκος Γεώργιος
Δημητρίου Ξενοφών
Δούναβης Αντώνης
Καδιανάκης Νικόλαος
Καλογηράτου Χαρά
Καλαβάσης Φραγκίσκος
Καρανάσιος Σωτήριος
Καρκούλιας Γεώργιος
Κασιμάτη Αικατερίνη
Κατσαργύρης Βασίλειος
Καφούση Σόνια
Κεΐσογλου Στέφανος

Κιουλάφας Εμμανουήλ
Κόσυβας Γεώργιος
Κουτρομάνος Γεώργιος
Κυριάκη Κυριακή
Κυρίτση Σοφία
Λιναρδάκης Παναγιώτης
Μαζαράκος Θωμάς
Μακρής Γεώργιος
Μεταξάς Νικόλαος
Μοσκοφόγλου Χιονίδου Μαρία
Μονοβασίλης Θεόδωρος
Μορφοπούλου Μαρία
Μούτσιος-Ρέντζος Ανδρέας
Μπραζιτίκος Σιλουανός
Μπαραλής Γεώργιος
Νικολουδάκης Μανόλης
Ντρίζος Δημήτριος
Παναούρα Ρίτα
Παπαδοπούλου Δ.
Φλώρου Δέσποινα
Πατσιομίτου Σταυρούλα
Πίττα-Πανταζή Δ.
Πολύζος Γεώργιος

Πόταρη Δέσποινα
Πούλος Ανδρέας
Σισσούρας Αρης
Σκουμπουρδή Χρυσάνθη
Σπύρου Π.
Σταθοπούλου Χαρούλα
Στρατής Γιάννης
Τσακλίδης Γεώργιος
Τσικοπούλου Σταματούλα
Τάτσης Κων/νος
Τζεκάκη Μαριάννα
Τριανταφύλλου Ανδρέας
Τσιλίκα Κυριακή
Φακούδης Ευάγγελος
Φαρμάκη Βασιλική
Φερεντίνος Σπύρος
Χαβιάρης Πέτρος
Χρήστου Κωνσταντίνος
Χρονοπούλου Αγγελική
Χρονάκη Άννα
Χρυσοβέργης Μιχαήλ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Πρόεδρος :       Ευαγγέλου Μπάμπης
Αντιπρόεδρος:  Παρλαπάνης Κώστας
Γραμματέας:     Ρουσούλη Μαρία
Ταμίας :            Μπαλατσούκας Παναγιώτης

Μέλη Δ.Σ.:Σιδηρόπουλος Αντώνης, Μεγγούδης Χρυσόστομος, Αντωνιάδης Παύλος

 

Μέλη

 Αϊβανούλης Φίλιππος
Αμπράζης Στέλιος
Αναστασόπουλος Αργύρης
Αντωνάκη Καλλιόπη
Ασβεστόπουλος Λευτέρης
Βαρβεράκης Ανδρέας
Βραγγάλας Παύλος
Γάγαλης Δημήτρης
Γαρεδάκης Κων/νος
Γκατζιούρας Δημήτρης
Γκόγκος Σωκράτης
Γύλου Σωτηρία
Δαμίγκου Δέσποινα
Δήμου Σπύρος
Δόγκας Γιώργος
Δόρτσιος Κώστας
Ευαγγελόπουλος Χαράλαμπος
Ευαγγέλου Αθανάσιος
Ζυγούρη Έλενα
Ζυγούρης Κώστας
Θεμελής Θόδωρος
Θεοδώρου Παναγιώτης
Θωμαϊδης Ιωάννης
Καγκασίδου Άννα
Καζταρίδου Αλίκη
Κακλαμάνος Ιωάννης
Κακουλίδης Ευστάθιος
Καλαπούτης Παντελής
Καλέσης Βασίλειος

Καραφέρης Γιώργος
Καρπόζηλος Νίκος
Κοκκαλένιου Αλεξάνδρα
Κολέντσης Δημήτρης
Λαζαρίδου Μαρία
Λίτσας Κων/νος
Μαυρατζάς Στέλιος
Μπλιάγκα Ελένη
Μπούτσκου Λεμονιά
Νικολαντωνάκης Κώστας
Νταή Ελένη
Παπαγεωργίου Μυρτώ
Παπαδόπουλος Γιώργος
Περάκης Μιχάλης
Πιτσιούγκας Γιώργος
Πουτακίδης Κώστας
Σακονίδης Χαράλαμπος
Σαραφοπούλου Χαρίκλεια
Στεργίου Μπάμπης
Τακουρίδης Διονύσης
Τζέτζιας Χρήστος
Τζήμας Δημήτρης
Τζομπάνος Γρηγόρης
Τιμοθεϊδης Αναστάσιος
Τσέλιος Κώστας
Τσολάκης Μιχάλης
Φραντζέζος Κώστας
Φυλάκης Θανάσης
Χατζηζήσης Αλέκος

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
Κόκκινος Σταύρος
Ντόρτση Μαρία
Παπαδοπούλου Χριστίνα
Ρέββας Νίκος
Σπανός Ρωμανός

Ομάδες εργασίας
Την Τοπική Οργανωτική Επιτροπή πλαισιώνουν μέλη του παραρτήματος Καστοριάς, που στελεχώνουν επιμέρους ομάδες εργασίας:
1. Υποδοχή - Γραμματεία
Ρουσούλη Μαρία, Θεοδώρου Παναγιώτης, Δήμου Σπύρος, Μεγγούδης Κρις, Αντωνάκη Καλλιόπη
2. Οικονομική διαχείριση
Ευαγγέλου Μπάμπης, Μπαλατσούκας Παναγιώτης, Καλαπούτης Παντελής
3. Οργάνωση του Συνεδρίου (εποπτικά μέσα, οργάνωση χώρων, έλεγχος ροής προγράμματος)
Θεοδώρου Παναγιώτης, Καραφέρης Γιώργος, Ζυγούρης Κώστας, Μαυρατζάς Στέλιος,

4. Προβολή συνεδρίου-αφίσα-ιστοσελίδα-blog-τύπος-ηλεκτρονική ενημέρωση
Ρουσούλη Μαρία, Θεοδώρου Παναγιώτης, Τσέλιος Κώστας, Καραφέρης Γιώργος
5. Για τα ηλεκτρονικά πολυμέσα – υπολογιστές
Θεμελής Θόδωρος, Τζήμας Δημήτριος, Ευαγγέλου Σάκης, Αϊβανούλης Φίλιππος
6. Εκδηλώσεις-περιηγήσεις
Παρλαπάνης Κων/νος, Αναστασόπουλος Αργύρης, Σιδηρόπουλος Αντώνης, Αντωνιάδης Παύλος
7. Ξενοδοχεία-μετακινήσεις
Ευαγγέλου Μπάμπης, Παρλαπάνης Κώστας, Ρουσούλη Μαρία, Θεοδώρου Παναγιώτης

8. Οικονομική ενίσχυση-δώρα-προμήθειες
Ευαγγέλου Μπάμπης, Παρλαπάνης Κώστας, Ρουσούλη Μαρία