Επιτροπές

 

Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή του 31ου Συνεδρίου

Πρόεδρος:                 Δημάκος Γεώργιος
Αν. Πρόεδρος:             Αντωνίου Ιωάννης
Α΄Αντιπρόεδρος:      Τυρλής Ιωάννης
Β΄Αντιπρόεδρος:       Μιόγλου Στυλιανός
Γεν. Γραμματέας:       Κρητικός Μανώλης
Αν. Γραμματέας:        Παπαδόπουλος Κώστας
Ταμίας:                      Ευσταθίου Βαγγέλης
Αν. Ταμίας:               Τριανταφύλλου Ανδρέας

Μέλη:
Αγαπητός Δημήτρης
Αγορίτσας Χρήστος
Αλαφάκη  Σταυρούλα
Αλεξανδράτου Άννα
Αμπράζης Στέλιος
Αντωνόπουλος Νίκος
Αποστολόπουλος Γεώργιος
Αποστόλου Αγγελική
Αργυράκης Δημήτρης
Ασβεστόπουλος Λευτέρης
Βαγενάς Κωνσταντίνος
Βακαλόπουλος Κώστας
Βαρούχας Αλέξανδρος
Βαφειαδάκης Γιάννης
Βουργάνας Παναγιώτης
Δούναβης Νικόλαος
Δρούτσας Παναγιώτης
Ζήσης Δημήτριος
Ζησόπουλος Αλέξανδρος
Ζώτος Ευάγγελος

Θεοδωρόπουλος Θράσος
Ιωαννίδης Ευάγγελος
Καλλιβωκάς Δημήτριος
Καρακωνσταντής Γιάννης
Καραμπάτσας Κων/νος
Καρδαμίτσης Σπύρος
Καρκούλιας Γεώργιος
Κοτσυφάκης Γεώργιος
Κόττα-Αθανασιάδου Ευαγγελία
Κρεμυδιώτη Γεωργία
Κυράνας Παναγιώτης
Κυριακόπουλος  Αντώνης
Κυρειακοπούλου Νάνσυ
Λάππας Παντελής
Λουριδάς Γιάννης
Λουρίδας Σωτήρης
Λυμπερόπουλος Γεώργιος
Λυμπεροπούλου Εύη
Μαλαφέκας Αθανάσιος

Μαραγκάκης Στυλιανός
Μήτσιος Κωνσταντίνος
Μορφοπούλου Μαρία
Μπακάλης Αναστάσιος
Μώκος Χρήστος
Παπανικολάου Θεοδόσης
πούλος Γεώργιος
Σάλαρης Κωνσταντίνος
Σίσκου Μαρία
Σπέρτος Αντώνιος
Στεφανής Παναγιώτης
Σύρπη Μαρίνα
Σφήκας Ιωάννης
Ταπεινός Νικόλαος
Τασσόπουλος Γεώργιος
Τοτόμης Θανάσης
Τσαγκαράκης Ε. Γεώργιος
Φαλάγγα Αρετή
Φυλάκης Θανάσης
Χαριτάκη Γαρυφαλιά
Χριστόπουλος Παναγιώτης

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Πρόεδρος :       Μιόγλου Στυλιανός
Αντιπρόεδρος:  Ασβεστόπουλος Ελευθέριος
Γραμματέας:     Καρακώστα Αναστασία
Ταμίας :            Καμπουρίδης Ιωάννης

Μέλη

 Αντωνιάδου Μυροφόρα
Γεωργαντάς Γεώργιος
Γκουλής Κωνσταντίνος
Γραμματικόπουλος Νικόλαος
Δεμερτζίδης Γεώργιος
Διαμαντόπουλος Διονύσιος
Δόρτσιος Κωνσταντίνος
Ελευθεριάδης Μάριος
Ευαγγέλου Χαράλαμπος
Ζανταρίδης Νικόλαος
Ζυγούρη Έλενα
Θωμαΐδης Ιωάννης
Καγκασίδου Άννα
Καρανίκας Θωμάς
Καρατάσιος Γεώργιος
Κουφός Θεόδωρος
Λαζαρίδου Μαρία
Λεμονίδης Χαράλαμπος
Μάγκος Αθανάσιος
Μούμουγλου Χρυσούλα
Μουσκεφτάρας Βασίλειος

Μπόλης Θεόδωρος
Μπούτσκου Λεμονιά
Μωϋσιάδης Πολυχρόνης
Νάκος Κωνσταντίνος
Νικολαΐδου Χρύσα
Νικολαντωνάκης Κωνσταντίνος
Παντζαρτζίδης Αναστάσιος
Πλατσάς Φιλοκτήμων
Πλιάκας Ιωάννης
Πούλος Ανδρέας
Πούλος Γεώργιος
Ρουσούλη Μαρία
Σακονίδης Χαράλαμπος
Σαμόγλου Εμμανουήλ
Σαράφης Ιωάννης
Σαραφοπούλου Χαρίκλεια
Σπυρίδη Αικατερίνη
Στυλιανίδου Αλεξάνδρα
Τελάλογλου Δημήτριος
Τριανταφύλλου Αθανάσιος
Φαρμάκης Νικόλαος
Φεσατίδης Μυρώδης
Χονδρολίδης Δημήτριος 

Ομάδες εργασίας
Την Τοπική Οργανωτική Επιτροπή πλαισιώνουν μέλη του παραρτήματος Ημαθίας, που στελεχώνουν επιμέρους ομάδες εργασίας:
1. Γραμματεία
  (συντονισμός: Σαραφοπούλου Χαρίκλεια)
2. Οικονομική διαχείριση
    (συντονισμός: Καμπουρίδης Ιωάννης)
3. Τύπος, προβολή συνεδρίου, ιστοσελίδα, ηλεκτρονική ενημέρωση
    (συντονισμός: Μιόγλου Στυλιανός, Καρακώστα Αναστασία)
4. Υποδοχή, ξενοδοχεία, δεξιώσεις, περιηγήσεις, μετακινήσεις
    (συντονισμός: Μιόγλου Στυλιανός, Καρακώστα Αναστασία)
5. Παράλληλες εκδηλώσεις–εκδρομές
    (Ασβεστόπουλος Ελευθέριος)
6. Ηλεκτρονική υποστήριξη, πολυμέσα, εποπτικά μέσα, χώροι, ροή προγράμματος
    (συντονισμός: Αδαμίδης Ηλίας, Πλατσάς Φιλοκτήμων)
7. Χορηγίες – δώρα
   (Μιόγλου Στυλιανός, Αδαμίδης Ηλίας)

 

Επιστημονική Επιτροπή του 31ου Συνεδρίου

Πρόεδρος: Καλαβάσης Φραγκίσκος,  Καθηγητής  Παν/μίου Αιγαίου
Αντιπρόεδρος: Αλεξανδρής Νίκος, ομότιμος Καθηγητής Παν/μιου Πειραιά

Εκτελεστική
Γραμματεία

Αθανασιάδης Χριστόδουλος (Παν/μιο Αθηνών)
Καφούση Σόνια. (Παν/μιο Αιγαίου)
Παπαναστασίου Νίκος. (Παν/μιο Αθηνών)
Στρατής Γιάννης, (Παν/μιο Αθηνών)
Τζεκάκη Μαριάννα, (Α.Π.Θ)

Μαλαφέκας Αθανάσιος, Συντονιστής Επιστημονικής Επιτροπής

Μέλη

Αλεξανδρής Νίκος
Αντωνίου Ιωάννης
Αργυρόπουλος Ηλίας
Αυγερινός Ευγένιος
Βλάμος Παναγιώτης
Δημάκος Γεώργιος
Δημητρίου Ξενοφών
Δούναβης Αντώνης
Κασιμάτη Αικατερίνη
Καφούση Σόνια
Κεΐσογλου Στέφανος
Κιουλάφας Εμμανουήλ
Κόσυβας Γεώργιος
Κουτρομάνος Γεώργιος

Κρητικός Εμμανουήλ
Λάππας Διονύσιος
Λιναρδάκης Παναγιώτης
Μαζαράκος Θωμάς
Μεταξάς Νικόλαος
Μοσκοφόγλου Χιονίδου Μαρία
Μπαραλής Γεώργιος
Μπαραλός Γεώργιος
Μπίζα Ειρήνη
Νικολουδάκης Μανόλης
Ντρίζος Δημήτρης
Παναούρα Ρίτα
Παπαναστασίου Νικόλαος
Παπαχριστόδουλος Χρήστος
Πατσιομίτου Σταυρούλα

Πίττα-Πανταζή Δ.
Πολύζος Γεώργιος
Πόταρη Δέσποινα
Πούλος Ανδρέας
Μούτσιος-Ρέντζος Ανδρέας
Σάλτας Βασίλειος
Σισσούρας Αριστείδης
Σκουμπουρδή Χρυσάνθη
Σπύρου Π.
Σταθοπούλου Χαρούλα
Στρατής Γιάννης
Τάτσης Κων/νος
Τζεκάκη Μαριάννα
Τριανταφύλλου Ανδρέας

Τσικοπούλου Σταματούλα
Τσιλίκα Κυριακή
Φακούδης Ευάγγελος
Φαρμάκη Βασιλική
Φελλούρης Ανάργυρος
Φερεντίνος Σπύρος
Χαβιάρης Πέτρος
Χρήστου Κωνσταντίνος
Χρονάκη Άννα
Χρυσοβέργης Μιχαήλ