Β' Γυμνασίου 2013-2014

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2014
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΖΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΥΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΖΗΣΗΣ ΧΡΟΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΣΤΡΙΩΤΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΡΙΜΙΤΣΑΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΝΤΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΠΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΑΤΣΟΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΚΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΕΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΞΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΞΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΩ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΕΝΤΟΓΕΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΛΟIAΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΤΣΕΠΕΛΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΥΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ ΔΑΝΑΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ