Β' Γυμνασίου 2009-2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΛΕΞΗ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΖΩΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΜΥΓΔΑΛΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΑΣ-ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΕΜΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥ ΒΥΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΛΑΤΙΔΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 7o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΜΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΜΠΟΥΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΡΣΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΣΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΣΣΙΑΝΗ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΒΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΛΑΣΙΑΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΛΑΩΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΚΙΟΣ ΠΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒΑ ΚΛΗΜΑ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΛΟΤΖΟΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΟΥΛΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΒΟΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΟΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΣΝΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 28ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΒΡΑΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΓΑΒΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΒΡΗΙΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΓΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΟΡΕΣΤΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΡΟΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΡΟΠΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΒΝΟΥΔΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΓΚΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΕΜΠΕΡ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΝΗ ΟΛΓΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΚΟΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΡΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΡΥΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΣΕΑ ΑΛΕΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΔΕΝΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΔΕΡΒΕΝΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΓΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΚΑΙΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΓΡΑΜΜΑΤΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΟΛΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΝΤΟΕΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΡΕΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΖΕΡ ΜΩΥΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΛΕΖΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΕΣΚΕΙΦ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΡΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 28ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΑ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΟΥΒΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΖΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΗΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΙΑΚΩΒΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΣΙΔΩΡΙΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΒΑΣΑΛΗ ΚΑΝΕΛΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΠΕΛΑΓΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΕΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΛΛΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΛΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΤΑΣΟΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΛΦΑΣ ΣΙΜΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΨΑΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΠΑΣΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΞ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΙΚΥ - ΧΑΡΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΛΩΝ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΕΑΣ ΚΩΣΤαντινοσ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΤΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΚΑΡΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΣΑΡΤΖΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΓΕΝΟΒΕΦΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΙΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΕΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΤΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕΚΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΙΜΟΥΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΙΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΛΙΑΦΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΝΙΣΟΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΛΕΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΥΛΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΟΥΤΖΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΟΛΓΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΥΡΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΦΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΕΦΗ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΑΣΝΙΚΙ ΑΝΙΣΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΡΙΣΙΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΡΙΣΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΑΚΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΚΛΙΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΤΙΦΗ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΝΟΥΣΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΦΑΡΑ ΑΡΕΤΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΕΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΛΙΑΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Α' ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΥΓΓΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΩΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΛΩΡΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΩΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΛΩΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΥΒΕΛΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΧΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΕΓΑΓΙΆΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΝΕΞΕΣ ΘΩΜΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΡΤΖΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΝΑΡΕΤΖΗ ΗΡΩ PIERCE COLLEGE Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΝΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΙΣΟΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ  ΣΧΟΛΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΖΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΑΛΛΑ ΔΑΝΑΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΠΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΠΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΙΘΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΙΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΓΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΥΤΑΡΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΩΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΟΔΑΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΑΦΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΟΛΚΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΤΟΥΡΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΤΡΑΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΞΙΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΒΕΖΙΚ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΚΡΥΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΙΔΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΛΑΣΚΟΣ ΑΧΛΙΛΛΕΑΣ - Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΜΠΟΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΝΟΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ-ΑΝΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΦΟΙ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΠΕΛΑΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΖΗΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΤΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΝΕΒΑ ΣΙΜΟΝΑ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΕΣΚΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΕΙΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΕΤΤΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΕΤΡΙ ΛΙΓΟΡ 21ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΠΙΔΗ - ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΣΤΟΛΑ ΚΑΛΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΙΤΑΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΙΤΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΙΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΛΑΚΙΔΑ ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΖΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΡΑΔΑΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΑΠΤΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΕΝΤΕΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΡΕΣΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΡΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΩΜΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΑΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΑΝΤΟ ΕΡΙΟΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΤΕΛΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΑΡΔΕΛΗ-ΚΡΙΜΠΕΝΗ ΜΑΡΘΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΧΑ ΜΑΡΙΑ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΕΒΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΕΜΙΔΑΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 67ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΙΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΙΑΧΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΙΡΑΚ ΣΟΥΖΑΝ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΑΡΠΕΛΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΚΛΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΛΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΟΥΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΝΑΔΕΙΟΣ  ΣΧΟΛΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΟΓΙΑ ΜΥΡΤΩ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΟΥΠΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΡΙΓΓΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ - Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΜΠΑΧ ΜΑΡΚΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΑΡΑΤΟΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΖΑΦΕΡΗ ΓΚΕΝΤΙ ΔΕΣΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΖΕΛΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΗΚΑΣ ΤΡΥΦΩΝ-ΡΗΓΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΙΡΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΛΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΥΜΠΟΥΡΛΕΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΕΒΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΙΠΥΛΑ ΝΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΟΥΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΑΜΠΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΜΠΟΥ ΘΩΜΑΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΣΙΤΣΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΙΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΤΣΟΡΛΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΟΥΜΑΝΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΜΗΡΕΙΟ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΑΛΙΔΕΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΟΔΟΠΗΣ
ΦΙΚΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΜΠΝΤΕΛ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΡΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΦΡΟΥΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ - ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΡΥΣΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΙΝΤΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΑΣΑΝΠΑΠΑΙ ΣΑΜΠΙΝΑ ΑΝΑΞΑΓΟΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΜΒΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΟΥ-ΚΟΥΒΑΡΑΚ ΜΑΡΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΙΛΙΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΙΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΙΤΣΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΨΩΜΑ ΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ