Βράβευση μαθητών για το διαγωνισμό "Ευκλείδης" 2016

76ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»
ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016


στη Μεγάλη Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών και ώρα 11.00 π.μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΡΑΒΕΙΟ
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Α
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α
ΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
Α
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
Β
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Β
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΡΕΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
Β
ΣΤΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΖΗΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΚΑΡΝΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Γ
ΚΟΧΡΟΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ
Γ
ΚΥΡΤΑΤΟΣ ΒΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Γ
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γ
ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Γ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
Γ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Γ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Α
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α
ΜΠΕΡΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Β
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Β
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Β
ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Β
ΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Β
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
Β
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Β
ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Β
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Γ
ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
Γ
ΡΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Γ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α
ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Β
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "JEANNE D' ARC"
Β
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Β
ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
Γ
ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
Γ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
ΚΥΒΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Γ
ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
ΤΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Γ
 
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Α
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Α
ΚΟΨΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ
Β
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Β
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Β
ΔΑΛΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Γ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γ
ΣΚΡΕΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
A
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
A
ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
A
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "JEANNE D' ARC"
B
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ"
B
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
B
ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
Β
ΚΙΚΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ
ΚΟΤΣΟΒΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Γ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑ
Γ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
Γ
ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γ
 
ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ Ε.Μ.Ε.
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
Γ
ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
Γ
ΚΑΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΜΠΑΓΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γ
ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γ
       
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γ
ΝΑΡΛΗ ΦΛΩΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΣΙΦΝΟΥ
Γ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΣΙΝΤΣΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
Α
ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΣΙΟΝΤΗ ΗΡΩ 7ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Β

 



Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 3 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

Χορηγία


Χορηγός Εθνικής Ολυμπιακής Ομάδας Μαθηματικών.
ΙΜΟ 2015

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad